top of page

Koučink osobního rozvoje Metodou JIH®

DSC_7716PS.jpg

Základem života je cítění a vnímání

 

Veškeré emoce ovlivňují náš život, ať už se jedná o ty krásné a pozitivní, tak i ty méně příjemné a negativní, které nám život ztěžují.

 

Největší problém jsou zadržované emoce, nevyjasněné křivdy, strachy, ublížení, které si v sobě nosíte mnohdy celý život a nevíte, jak se jich zbavit. Aby tyto emoce tolik nebolely, často úplně potlačujete své vnímání a cítění. To se pak projevuje na vaší psychice, tělo je unavené, bolavé, nebo nemocné. Nedaří se vám navázat láskyplný vztah a přitahujete do svého života stále lidi, kteří vám ubližují nebo si vás neváží.

Toužíte po krásném životě v radosti a místo toho se vám vše hroutí pod rukama a nechápete, proč se vám stále dokola dějí nepříjemné věci.

Koučink  osobního rozvoje Metodou JIH ®

Pomocí jedinečné Metody JIH® vám pomohu odstranit vaše nepohodlí a nastavit nové možnosti v jakékoli oblasti vašeho života do prosperity. Díky ní mohu pomoci skrze vás i vašim blízkým (není potřeba jejich osobní přítomnost na konzultaci).

 

Metoda JIH® umožňuje rychlou a účinnou pomoc pro každého ve všech oblastech života (partnerské nebo rodinné vztahy, práce, prosperita, peníze, zdraví...).

 obvykle trvá 1 hodinu. Za tuto dobu probereme, jaký problém vás trápí a pomocí cítění vás přivedu zpátky k sobě samému a navedu váš život do úplně nového nastavení. Vy sami pak rozhodujete a řídíte svůj život bez zatížení starých vzorců.

 

 

Jak probíhá konzultace Metodou JIH ®

Při osobní konzultaci pracuji na základě cítění a vnímání emocí a reakcí těla na různé podněty. Pomocí otázek rozkličuji příčinu a hledám řešení jeho problémů. Ke klientovi a jeho starostem přistupuju v naprosto neutrálním postoji. Zaručuji tak profesionální přístup bez hodnocení a posuzování.

Pojmenováním nepříjemných situací a zrušením těchto starých mnohdy i nevědomých mechanismů nastavuji úplně nový stav prosperity a obnovení životní energie. Jediným cílem tohoto procesu je dojít ke klientovu pochopení a úlevě.

 

Konzultaci je možné provádět při osobním setkání nebo i telefonicky. Obě varianty mají stejnou sílu. Telefonická konzultace je plnohodnotnou obdobou té osobní. Telefonická konzultace je vhodná v případě nedostatku času z důvodu zaměstnání, nebo velké vzdálenosti. Pro první konzultaci a lepší pochopení ale doporučuji osobní setkání.

Ceník koučinku osobního rozvoje Metodou JIH®

  • Cena osobní i telefonické konzultace Metodou JIH® je 2000,- Kč / 1 hodina

 

  • Cena následné nebo zkrácené konzultace Metodou JIH® je 1000,- Kč / 30 minut

 

Chcete-li vědět více o Metodě JIH, navštivte webové stránky http://metodajih.cz/

Objednat konzultaci

Děkujeme za odeslání!

Vaše osobní údaje budou použity v souladu se zásadami zpracování osobních údajů

Zásady zpracování osobních údajů

Slova mých klientů

Po terapii se mi vždy hodně moc uleví. Vidím řešení. Najednou je cesta a je to snadnejší, než jsem si myslela. Jen jsem ji neviděla a nepřipouštěla. Moc hezký pocit. Ten viditelný kámen z hlavy a srdce je pryč. Jsem uvolněná a klidná a vím, že to tak má být. Negace, strachy, obavy to všechno nás neuvěřitelně ovlivňuje a po terapii se tyto pocity rozplynou. Zkrátka vidím řešení a to mě vrací zpět do klidu. Uvědomím si jádro problému. Děkuji Lucince za to, že lidem dává naději, radost, klid, sílu, energii, víru...

Vlaďka

Lucka je skvelou terapeutkou metódy JIH. Počas konzultácie navodila príjemnú atmosféru a bezpečné prostredie. Cítila som sa ako na káve s dlhoročnou priateľkou. Jej prístup bol láskavý a súčasne priamočiaro zameraný na problém, ktorý sme spoločne vyriešili. Uvedomila som si ako rôzne situácie z minulosti ovplyvňujú môj súčasný život. Ďakujem za všetky "aha efekty". Po konzultácii som bola plná motivácie na zmenu života a posunu vpred. Určite odporúčam ak sa neviete rozhodnúť či máte dlhoročný problém, s ktorým si neviete rady... Jaruška

Jaruška

Díky terapii a metodě JIH jsem na sobě začala pracovat a velice se mi ulevilo. Netvrdím, že před sebou ještě nemám kus práce, ale už teď vím, že to díky svému odhodlání a pomoci Lucky zvládnu a že už nikdy nechci zpět. Díky za to.

Eva

bottom of page