top of page
_DSC3977.jpg

O mně

Ahoj, moje jméno je Lucka Kouparová, a dovolte mi, abych se vám představila.

Přestože mám ekonomické vzdělání, mé srdce nikdy k tomuto oboru netíhlo.
Po letech strávených v pracovním prostředí, které mi nepřinášelo úplnou spokojenost, a v období, kdy se osobní život nevyvíjel podle mých představ, jsem se dostala do stavu, kdy jsem neviděla záždné východisko. Před devíti lety mě postavila před velkou životní zkoušku rakovina prsu.

Během rekonvalsecence po léčbě mi do života vstoupila Metoda JIH®, která mi ukázala cestu k radosti a víře, že i v nejtěžších chvílích existuje naděje a řešení. Tato zkušenost mě inspirovala stát se terapeutkou této metody, abych mohla pomáhat ostatním hledajícím podobné odpovědi.

Zjistila jsem, že je potřeba léčit nejen tělo, ale především duši a pocity uvnitř. Obrovský kus práce na uzdravení mého života jako celku, mi přinesl ten největší dar - stala jsem se maminkou. Dnes už mi malá treperenda v kuchyni kouká pod ruce a já jí předávám své dovednosti.

Lásku k vaření jsem si osvojila již od dětství, kdy jsem trávila hodiny pozorováním mé babičky a maminky v kuchyni. Avšak teprve poté, co jsem opustila rodný dům a založila si vlastní domácnost, jsem se začala vážněji věnovat této vášni.

Sběr a využití bylin mě fascinovaly od dětství, kváskování mě zaujalo před pěti lety, sýry vyrábím zhruba rok. Ale v každém odvětví stále nacházím nové možnosti, techniky. Praxí se upevňuji v tom, co tvořím a neskutečně mě to baví. Miluji na tom ze všeho nejvíce tu soběstačnost. Vím co připravuji a z jakých surovin. Většinou se dostávám i na úplně jiné náklady, než kdybych si podobně kvalitní potraviny měla shánět v obchodech. Je úžasné, že i z pár základních surovin se dá vyrobit dokonalý chutný pokrm. 

Mimo to vedu kurzy kváskového pečení a píšu e-booky, ve kterých sdílím své znalosti a zkušenosti s vámi. Těším se, že vás mohu také přivítat v mojí komunitě "POKLAD V RUKÁCH" a sdílet s vámi svou vášeň a zkušenosti!


 

bottom of page