top of page
IMG_9051.jpg
DSC_3433.JPG

Jedinečný šperk jako odraz vaší duše

 

Jedinečnost mnou vyrobených šperků spočívá v naprosté originalitě a kombinování  technik a různých materiálů. Nikdy nevyrobím 2 naprosto stejné šperky, takže máte zaručeno, že ten váš je naprostým unikátem a jediným kouskem na celém světe.

Šperk se vám do rukou dostane uložený v saténovém pytlíčku s vyšitým zlatým logem LK – jsou to iniciály mého jména a pod tímto logem naleznete všechny mé další projekty a činnosti. Spolu se šperkem v dárkové krabičce naleznete i drobné překvapení. Nemusíte se tedy obtěžovat sháněním krabiček a pracně balit. Šperk už je takto připravený jako originální dárek pro vás nebo pro osobu, kterou jím chcete obdarovat.

Jako bonus ke šperku dostanete osobní poselství s posílením vašeho záměru, které vzniká díky mému nacítění se na vaší boží podstatu pomocí jedinečné Metody J.I.H®. V poselství podporuji proud vaší energie a posiluji záměr, který si sami zvolíte. Ať už je to láska, zdraví, práce, vztahy… V jakékoli oblasti je důležitá podpora a víra v úspěch. Šperk je odrazem vaší duše a podtrhuje vaši vnější krásu, která pramení hluboko ve vás. Kdykoli vezmete šperk na sebe, znovu se vám vybaví a posílí váš záměr, pro který byl vytvořen.

Chcete-li vědět více o metodě J.I.H.®, navštivte webové stránky https://metodajih.cz/

Pro výrobu šperků používám kvalitní materiály. Mezi ně patří minerální kameny, skleněné knoflíky a kabošony, kvalitní český a japonský skleněný rokajl, kameny Swarovski, broušené korálky, kůže, hedvábí a mnoho dalšího. Většina mnou použitých kovových komponentů je z kvalitní chirurgické oceli bez obsahu niklu, tudíž jsou šperky bezpečné i pro alergiky.

Jak probíhá výroba jedinečného šperku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stačí, když mi sdělíte několik základních údajů

 • vyberete vaši oblíbenou barvu

 • zadáte, o jaký druh šperku máte zájem (náhrdelník, náramek, náušnice, brož, dekorace, sada šperků…),

 • zvolíte si záměr, který chcete, aby váš šperk nesl (zda potřebujete posílit lásku sama k sobě, partnerské vztahy, vztahy v rodině, práci, peníze....)

 • odešlete vyplněný formulář k objednávce viz. níže

 • a zbytek je už na mně.

 

Nikdy dopředu nevím, jak přesně bude konečný výsledek vypadat. Ze začátku mám předběžnou představu a volím materiály a techniky takové, aby konečný šperk co nejvíce odpovídal vaší představě. Velice mě baví tvoření a i mně samotné přináší spoustu radosti. Proces, při kterém mi pod rukama vzniká skládáním jednoho korálku ke druhému nádherný šperk.

 

 

Péče o váš šperk a jeho údržba

 

 

Váš šperk chraňte před vlhkostí a vodou, proto jej vždy před sprchováním nebo koupelí odkládejte do krabičky.

Pokud svůj šperk omylem namočíte, nechte ho pozvolna vyschnout. Určitě ho nenechávejte na přímém slunci z důvodu vyblednutí barev a nikdy nevysoušejte horkým fénem. Kabošony a kameny jsou podlepeny lepidlem a přírodní kůží, které by se následkem velkého tepla mohly zdeformovat, či jinak poškodit.

Určitě jej odložte i na noc. Během spánku by se mohl poškodit.

Čištění šperku provádějte jemným suchým hadříkem nebo vatovými tampónky.

 

Ceník jedinečných šperků​

 • šitý náhrdelník velký 1500,- Kč

 • šitý náhrdelník malý 1200,- Kč

 • náramek 1000,- Kč

 • náušnice 600,- Kč

 • brož 1200,- Kč

 • háčkovaný šperk 2000,- Kč

 • sada šperků - cena dle dohody a skladby šperků

Staňte se fanoušky stránky Jedinečné šperky Lucie Kouparová na Facebooku

 • Facebook
Objednat šperk

Děkujeme za odeslání!

Vaše osobní údaje budou použity v souladu se zásadami zpracování osobních údajů

Zásady zpracování osobních údajů

Recenze mých zákaznic

Šperky od Lucky mohu jen doporučit, jsou krásné, s láskou dělané přesně na míru majiteli, jsou nabité úžasnou energií a opravdu s vámi splynou...

Dáša

Objednala som si náušnice, Lucka Kouparová vystihla presne odtieň a tvar. Su vyrobené s krásnou energiou pre mňa a to je na nich najkrajšie. Su luxusom na každý deň❤️

Mája

Dnes je opravdu krásný den. Procházím se po zahradě a najednou něco upoutalo mou pozornost. Na kameni se vyhřívala krásná ještěrka. Pomalu se přibližuji a .... koukám na krásnou korálkovou ještěrku, kterou mi vytvořila Lucinka. Dostala jsem ji v krásném pytlíčku i s malým psaníčkem. Moc děkuji Lucinko. 😊☀️❤️🍀Jsi šikovná. 👍🏻

Pavla

Šperky jsou naprosto úžasné!!!Jeden už mi dělá na krku krásu a radost a těším se na další.  Lucie je úplná kouzelnice.

Moc děkuji Lucinko za další nádherný šperk na míru s láskou vyrobený. Barevně a provedením je tak něžný❤️A pohled do jeho středu je nekonečný. Připomíná mi nekonečné a neomezené možnosti v mém životě🍀😊

Jana

bottom of page